o nás

Firma VINITIS s.r.o. navazuje na devítiletou tradici specializované prodejny vína – Vinotéky "U lišky" v Kroměříži.
Kromě maloobchodního prodeje vín, začala v roce 2004 velkoobchodně zastupovat firmu Vinag d.d., Maribor – Slovinsko a v roce 2005 rozšířila velkoobchodní prodej o přední chilská vinařství Anakena a Emiliana.
V roce 2008 byla založena obchodní společnost VINITIS s.r.o., která se specializuje velkoobchodní prodej, dovoz vín a provozuje dvě vinotéky v Kroměříži a Praze.
Základní poslání firmy je prodávat kvalitní víno, které většina domácích zákazníků osobně nezná. Námi nabízená vína tvoří jedny z nejlepších zástupců daného světového či domácího vinařského regionu. Dalším neméně důležitým prvkem je vyváženost poměru kvalita – cena, tak aby si konečný zákazník platil pouze za kvalitu, nikoliv za značku, zemi původu...

Firma VINITIS s.r.o. je výhradní dovozce předních chilských vinařství Anakena, slovinského vinařství Kabaj a výhradní prodejce rodinných moravských vinařství Hrdina&dcera z Velkých Bílovic a manželů Bučkových ze Sudoměřic. Zaměřuje se především na velkoobchodní prodej a nabízí vína nejvyšší kvality určené pro náročné klienty a vysokou gastronomii – např. produkty renomovaných Moravských vinařství Hany a Františka Mádlových z Velkých Bílovic, Kolby, a. s., Velké Pouzdřany, Lahofer Znojmo, nové vinařství Drnholec, Šlechtitelská stanice vinařská Velké Pavlovice a dalších.

Filosofie prodeje

Prověřená vína nejvyšší kvality a vysoké užitné hodnoty, tj. za přiměřenou cenu v daném segmentu
Zákaz prodeje prostřednictvím obchodních řetězců a „neurčitých“ velkoobchodů, čerpacích stanic a podobně.
Prezentace prostřednictvím osobního kontaktu a seznámení se s vínem na výstavách, degustacích či speciálních prezentacích s vínem dle požadavků klientů