o nás

Firma VINITIS s.r.o. navazuje na devítiletou tradici specializované prodejny vína – Vinotéky "U lišky" v Kroměříži.
Kromě maloobchodního prodeje vín, začala v roce 2004 velkoobchodně zastupovat firmu Vinag d.d., Maribor – Slovinsko a v roce 2005 rozšířila velkoobchodní prodej o přední chilská vinařství Anakena a Emiliana.
V roce 2008 byla založena obchodní společnost VINITIS s.r.o., která se specializuje velkoobchodní prodej, dovoz vín a provozuje vinotéku v Kroměříži. V Praze, kde je sidlo firmy, provozujeme pouze show room, kde se zájemci mohou seznámit s naším bohatým sortimentem.
Základní poslání firmy je prodávat kvalitní víno, které většina domácích zákazníků osobně nezná. Námi nabízená vína tvoří jedny z nejlepších zástupců daného světového či domácího vinařského regionu. Dalším neméně důležitým prvkem je vyváženost poměru kvalita – cena, tak aby si konečný zákazník platil pouze za kvalitu, nikoliv za značku, zemi původu...

Firma VINITIS s.r.o. je již víc patnáct let dovozcem a prodejcem předního chilského vinařství Anakena a předních bulharských vinařství Bessa Valley, Castra Rubra a Karzyna, stejně jako významným prodejcem rodinných moravských vinařství Maděřič z Moravského Žižkova, Hrdina & dcera z Velkých Bílovic a manželů Bučkových ze Sudoměřic. Zaměřuje se především na velkoobchodní prodej a nabízí vína nejvyšší kvality určené pro náročné klienty a gastronomii.

Filosofie prodeje

Prověřená vína nejvyšší kvality a vysoké užitné hodnoty, tj. za přiměřenou cenu v daném segmentu.
Prezentace prostřednictvím osobního kontaktu a seznámení se s vínem na výstavách, degustacích či speciálních prezentacích s vínem dle požadavků klientů